Zakładam, że wiesz, że każdy z nas jest inny i widzi świat tak, jak chce go widzieć. Jedni widzą problemy i otrzymują je każdego dnia. Inni uważają, że świat jest piękny i to otrzymują każdego dnia. Moim celem jest pobudzić Siebie do myślenia i wprowadzić w życie nowe nawyki, które będą mnie wspierać w mojej drodze rozwoju osobistego. 

Na blogu piszę moje przemyślenia i moje opinie. To nie są FAKTY, gdyż doszedłem do wniosku, że w ten sposób najbardziej będę mógł zmobilizować SIEBIE SAMEGO do właściwego i kreatywnego myślenia, do rzetelnego spojrzenia na zagadnienie i zwiększonej uwagi. Jeśli TY na tym skorzystasz to plus dla Ciebie.

Gdy będziesz czytał moje artykuły, zwróć uwagę na to, że sam jeszcze jestem UCZNIEM, cały czas uczę się i poznaję nową wiedzę. Ciągle odkrywam coś nowego. Wiem także, że nie wiem, czego jeszcze nie wiem. Jednocześnie wspieram i inspiruję swoją drużynę marzeń. Dlatego przed zastosowaniem czegokolwiek z mojej treści sprawdź, czy to, co zamieszczam na blogu, jest dobre dla Ciebie? Nie wierz w ani jedno moje słowo. MYŚL, SPRAWDZAJ, DOŚWIADCZAJ, a przekonasz się, jak jest naprawdę. Czerp wiedzę ze źródła. Dla mnie jednym ze źródeł dobrej wiedzy jest wiedza Kevina.

Jeśli masz ochotę ją poznać, mogę wysłać ci ją w prezencie.

DZIĘKUJĘ Ci za to, że czytasz moje artykuły. Pamiętaj jednak o tym, że każdy odpowiada za swoje czyny. Ja ponoszę odpowiedzialność za swoje czyny, a Ty za swoje. Także jeśli czytasz, to czytaj, ale sam wyciągaj dla siebie wnioski i ucz się, bądź wnikliwy, zdobywaj wiedzę, miej marzenia i je spełniaj.

Jeśli masz ochotę ze mną prozmawiać konstruktywnie to jestem gotowy porozmawiać z Tobą 🙂 Namiary do mnie masz tutaj 🙂