Przesłuchałeś materiały ze szkolenia Prawo Przyciągania? Fantastycznie. Dowiedziałeś się, że w 12 płycie polecany jest zestaw książek do przeczytania. Czytanie książek w odpowiedniej kolejności jest bardzo ważnym czynnikiem sukcesu. Ważne jest, aby móc wzrastać i zdobywać właściwą wiedzę. Oto książki polecane do kursu.

Magia myślenia na wielką skalę

Magia myślenia na wielką skalę zawiera użyteczne sposoby, nie zaś puste obietnice. Jest to starannie przygotowany materiał do uzyskania najlepszych efektów i rezultatów w pracy, życiu małżeńskim, rodzinnym, społecznym, biznesowym.

Proś, a będzie Ci dane

Książka mówi, w jaki sposób osiągnąć ważny element życia. Jak się dobrze czuć. Jak się czuć coraz lepiej każdego dnia. Jak się czuć Teraz. Pozwoli Ci wprowadzić swoje życie w nowy, lepszy wymiar. Niesamowicie inspirująca książka. Gorąco polecam. Masz do wyboru książkę oraz audiobook.

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Zastanawiasz się w jaki sposób, pozbyć się długów, wyjść na prostą, a następnie uporządkować swoje finanse? Ta książka jest odpowiedzią na pytania, które sobie zadajesz. Otrzymasz zupełnie inne spojrzenie na finanse, budżet domowy. Jeśli połączysz wiedzę z Prawa Przyciągania, to otrzymasz niesamowitą energię i wiarę, że możesz zrobić wszystko.